Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemHOMELatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZALBA Na admina MNJAU!!!

Ići dole 
+2
tilt
loO
6 posters
AutorPoruka
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 8:54 pm

Imalo nas je 8 vs 8 undead i ja se slozimo da promenimo da na dd2 jedini mnjau tupi a snow se vec igrao 200 rundi to nije zdravo ne znam sta ces proko tj radi sta hoces ja ne znam cemu svrha igrati na ovom serveru da se ne zove mozda veteran fy_snow 24h ?? snow ostavite za noc kad ima 3 vs 3 a 8 v 8 ocu da igram dd2 u pm -.- on je pametnjakovic jedini posle ovog slobodno mozes da mi skines admina nije me briga!!! Ali mnjau je nekorektan da nije imao imunitet banovao vi ga -.-
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
tilt
Admin
Admin
tilt


Broj poruka : 47
Datum upisa : 05.11.2010

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: lol   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 9:09 pm

zalba na mnjau.....vi se slozite da promenite dast a 2 puta je bio vote, i 2 puta su ljudi izglasali snow i neko od vas uzme i promeni na dast i isprazni ceo server.....koliko je vas smorio snow toliko je i nas dast 2,samo dast 2 i opet dast 2 ,pa ima i drugih mapa osim tog glupog dasta kojeg ste napamet naucili....stavi bilo sta osim dasta,a ne samo dast 2 ...veteran-dast 2 hahahahhahaahhaa ......MNAJU NIJE POGRESIO VEC TAJ KOJI JE PROMENO MAPU NA SVOJU RUKU....POZZZZZZ
Nazad na vrh Ići dole
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 9:26 pm

Cekaj ceo dan se na veteranu igra snow rodjace ma radite sta ocete sve mi jedno mozete i admina da mi skinete necu se ljutim -.-
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
undead




Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.12.2010

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 9:28 pm

tilt ::
zalba na mnjau.....vi se slozite da promenite dast a 2 puta je bio vote, i 2 puta su ljudi izglasali snow i neko od vas uzme i promeni na dast i isprazni ceo server.....koliko je vas smorio snow toliko je i nas dast 2,samo dast 2 i opet dast 2 ,pa ima i drugih mapa osim tog glupog dasta kojeg ste napamet naucili....stavi bilo sta osim dasta,a ne samo dast 2 ...veteran-dast 2 hahahahhahaahhaa ......MNAJU NIJE POGRESIO VEC TAJ KOJI JE PROMENO MAPU NA SVOJU RUKU....POZZZZZZ
TO NIJE TACNO...
IGRALI SMO 8 VS 8 NA SNOW , POSLE SAM JA DAO VOTE I IZGLASALI SU ZA SNOW.
JA NISAM PROMENIO..NASTAVILI SMO DA IGRAMO SNOW...
KASNIJE SAM PONOVO DAO VOTE I IZGLASALI SU ZA DUST !!
LOODAK JE PROMENIO NA DUST I IGRALI SMO 6 VS 6
posle je mnjau mnjau promenio na snow ponovo ...
snow je bio "tacno 200 rundi" i ja sam dao vote za dust2 , izglasali su za dust2
i promenio sam na dust2
stvarno brate je dosadio ovaj snow -.-
Nazad na vrh Ići dole
BRONX | MNJAU MNJAU

BRONX | MNJAU MNJAU


Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.01.2011

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 10:38 pm

NISTE U PRAVU!!!
PRVO DA KAZEM DA SAM JA JEDAN OD IGRAČA KOJI UOPŠTE NE GOTIVE SNOW!
I NISAM OD ONIH KESA STO IDU NA DRUGE SERVERE DA BI IGRALI DRUGE MAPE
I ZATO NEMOJ BEZVEZE DA OTVARAS TEME I DA SE ZALIS JER SE ZALIS NA POGREŠNU OSOBU!

DRUGO DA TI KAZEM JA SAM DANAS PREKO PET SATI ONLINE NA SERVERU!!! TI NISI NI SAT VREMENA!!!
NIKADA NIKOME NISAM JEDNU REC REKAO DAO SAM DVA PUTA VOTE ZA 5 SATI I NISAM MENJAO MAPU KOJA SE MENI SVIDJA...
JEDNOSTAVNO CUTIM I IGRAM.
NE MOZETE "VAS DVOJICA" DA SE DOGOVARATE KAD IMA 16 LJUDI NA SERVERU I DA DAJETE VOTE NA SVAKIH 2 MINUTA DOK SE VASA MAPA NESTAVI..
SMARATE IGRACE SA DAVANJEM VOTE, 3 PUTA STE DAVALI ZA BUKVALNO 2 MIN..
MOZES BITI ADMIN KOLIKO HOCES AL TO NEIDE TAKO... SERVER JE TU ZA SVE IGRACE A NE ZA POJEDINCE...
VI DAJETE TRI PUTA VOTE ZA PET MINUTA (TO SE VIDI U LOG FAJLOVIMA DA VAM VOTE NIJE PROLAZIO I DA SU LJUDI HTELI SNOW)

JA SAM PRVI ZA TO DA SE SNOW IGRA SAMO NOCU!!!
ALI JE CINJENICA DA SE DOSTA IGRACA VEZALA ZA SERVER JER VOLE SNOW!
I DA VAS PODSETIM DA POSTOJI JOŠ MAPA OSIM DD2.
UOSTALOM PROKA JE REKAO JENDU VRLO PROSTU STVAR. KAD SERVER BUDE NON-STOP PUN NIKO NECE NI POMISLITI NA FY_SNOW
ONI STO SU ZALJUBLJENI U SNOW OTICICE DA SE SKIJAJJU TAMO GDE SE IGRA SNOW, A JA CU OSTATI NA VETERANU
I TO CE TI BITI DOKAZ DA NISI BIO U PRAVU.

I JOS NESTO U VEZI PRETNJI BANOM. JA SAM U LAN VEZI SA PROKOM. IMAM FULL PRISTUP NJEGOVOM RAČUNARU 24h.
NARAVNO IMAM PRISTUP I SERVERU PREKO FTP.TAKO DA TI JE TA PRETNJA BANOM SMEŠNA JER JA IMAM PRISTUP SVEMU
(FLAGOVIMA, BANOVANJU...) PA NISAM NI POMISLIO DA PRETIM BILO KOME OD IGRAČA ILI ADMINA. KO DECA STE...
ZA MENE JE OVO KAKO PROKA KAZE SAMO IGRA I NASTAVICU DA IGRAM ONU MAPU KOJU VECINA IGRACA IGRA.
MOZES TI DA SE LJUTIS ILI NE I MENI SE NEKAD NE SVIDJA MAPA PA JESI NEKADA PRIMETIO DA SE JA BUNIM ZA BILO STA?
MENE NI ZANIMA DA SE PREKO INTERNETA SVADJAM SA NEKIM. TO JE ZA MENE BOLEST!
SAD PROCITAJ CELU SVOJU ZALBU I MOJE MIŠLJENJE PA CES VIDETI DA NISI BIO U PRAVU ,)
NEGO U BUDUCE VAM ZELIM (I SEBI) PUN SERVER SA STO MANJE SNOW-A I PUCAMO SE ,)

Nazad na vrh Ići dole
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 11:23 pm

necu ni citam roman ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptySre Jan 12, 2011 11:37 pm

ok ae ja cu sad samo da i da igram nema veze!!
Sta god da se
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
raka madafaka .!. .!.




Broj poruka : 24
Datum upisa : 26.12.2010
Godina : 27
Lokacija : Svrljig

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptyČet Jan 13, 2011 11:50 am

sory mnjau za ovo nisam se najbolje snasao :DD
Nazad na vrh Ići dole
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptyČet Jan 13, 2011 11:59 am

Ajde ovako pogresno smo postupili i 1 i 2 mi sto smo davili dva puta za redom vote ti sto si vratino na snow , da zatvorimo temu da se ne svadjamo oke?? Svi se slazete?
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
prokasm
Admin
Admin
prokasm


Broj poruka : 139
Datum upisa : 04.11.2010
Godina : 46
Lokacija : Sremska Mitrovica

ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! EmptyČet Jan 13, 2011 2:18 pm

Like a Star @ heaven JA BAŠ HTEO TAKO NEŠTO DA NAPIŠEM... U SVAKOM SLUČAJU NEŠTO ČEMO REŠITI U VEZI MAPA...
NAPRAVIĆEMO DNEVNI I NOĆNI FOLDER SA MAPAMA, ODREDITI U KOLIKO SATI SE KAD KOJI CIKLUS AKTIVIRA, ALI VERUJTE MI NEMOZE SVE PREKO NOĆI... Sleep
Very Happy E I DRAGO MI JE STO SE U OVOJ NESUGLASICI SVE REŠENO NA NORMALAN I KULTURAN NAČIN Very Happy


Ide lock na temu !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA Na admina MNJAU!!!   ZALBA Na admina MNJAU!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZALBA Na admina MNJAU!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na admina heaton!
» zalba na admina error!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Zalba na admina doktor
» ZALBA!!!!!
» Zalba na Elektru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veteran Gaming :: CounterStrike 1.6 Forum :: Predlozi i sugestije / ŽALBE-
Skoči na: