Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemHOMELatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Slike za debile - Gam3

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gam3




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.01.2012

Slike za debile - Gam3 Empty
PočaljiNaslov: Slike za debile - Gam3   Slike za debile - Gam3 EmptySub Jan 21, 2012 5:24 pm

Slike za debile - Gam3 Fy_snow0006

Slike za debile - Gam3 Fy_snow0005

Slike za debile - Gam3 Fy_snow0004


ovi admini Cone i Trbosek su retardi...terali su me da stavljam ove slike i opet su me banovali... Sad vidim...Ne da su me banovali...nego su me cenzurisali...za ovo davljenje ste zasluzili da ostanete bez admina botovi
Nazad na vrh Ići dole
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

Slike za debile - Gam3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike za debile - Gam3   Slike za debile - Gam3 EmptyNed Jan 22, 2012 6:24 pm

Videcemo u log fajlovima Wink ako je zaista tako njihovi admini ce doci u pitanje, ako je stvarno bilaa cenzura izvinjavamo se !
__________________________________________________________


VETERAN HEAD ADIMIN TEAM
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
Gam3




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.01.2012

Slike za debile - Gam3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike za debile - Gam3   Slike za debile - Gam3 EmptyNed Jan 22, 2012 10:15 pm

Ma ok... Niko mi ranije nije trazio sliku pa sam ja prvo stavio samo jednu...posto sam imao i neke sa drugih servera kada su me banovali,ali kasnije sam provalio da ima jos dve pa sam ih dodao... Ovaj Trbosek je posle usao i rekao ... Game biraj... Ja nisam video da li je nesto napisao pre toga i pitao sam ga sta da biram, ali on nije odgovorio i banovali su me...Sto se posle ispostavilo da je cenzura.. Mislim.. Ako ces vec da me smaras da stavljam sliku na forum udostoji se da je pogledas i da kazes da li nesto ne valja ili sam pogresio pa onda banuj i cenzurisi
Nazad na vrh Ići dole
tilt
Admin
Admin
tilt


Broj poruka : 47
Datum upisa : 05.11.2010

Slike za debile - Gam3 Empty
PočaljiNaslov: .....   Slike za debile - Gam3 EmptyPet Feb 03, 2012 3:08 pm

Cenzuru i ban si dobio iz vise razloga, posto sam se udostojio i otisao da pogledam tvoje slike, prvo sto sam video je tema, slike za debile, tu si vec zaradio ban vredjanjem admina, a drugo sto sam video je bilo 1 slika, iako ti je receno da okacis sve 3...... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gam3




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.01.2012

Slike za debile - Gam3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike za debile - Gam3   Slike za debile - Gam3 EmptySub Feb 04, 2012 3:52 pm

tilt ::
Cenzuru i ban si dobio iz vise razloga, posto sam se udostojio i otisao da pogledam tvoje slike, prvo sto sam video je tema, slike za debile, tu si vec zaradio ban vredjanjem admina, a drugo sto sam video je bilo 1 slika, iako ti je receno da okacis sve 3...... Very Happy


Izvini molim te... Navedi mi sve tvoje razloge...Zeleo bih da ih znam... Prvo...ovaj post se samo zvao slike...Dok nisam dobio cenzuru...a onda sam to dodao... Drugo...Posto sam imao vise slika...mislio sam da su sa drugih servera...Tek sam posle video da ima jos 2 sa veteran..Tako da sam ih onda dodao... Trece... Ako ste hteli i druge slike... Sto niste rekli nego ste cenzurisali... Jel ja treba da gledam u pasulj da znam zbog cega? Meni niko nije rekao da okacim sve 3... Tako da tu lazes... Da mi je i rekao..ja nisam video... I pitao sam sta da biram... Odgovor nisam dobio... Vredjam zato sto ste vredjanje zasluzili, jer se ponashate kao debili...Da li jeste ili niste... Ne zanima me
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slike za debile - Gam3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike za debile - Gam3   Slike za debile - Gam3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slike za debile - Gam3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobio sam ban admin mi je rekao slike da postavim
» f1kus-cs (slike gde su admini izvrsili komandu " SNAPHOT"
» eevo sve tri slike
» Slike za proveru
» POSTAVLJANJE SLIKE NA FORUM !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veteran Gaming :: CounterStrike 1.6 Forum :: SS / DEMO UPLOAD-
Skoči na: