Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemHOMELatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Agent 47 :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Rankachmimu




Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.01.2012

Agent 47 :) Empty
PočaljiNaslov: Agent 47 :)   Agent 47 :) EmptyPon Jan 09, 2012 11:00 am

Pozdrav svima . Ja sam Agent 47.Logovao bih se sa svog accounta ali sam zaboravi sifru.Ovim putem bih zeleo da vam se izvinim za ono sto sam napisao na Veteran Gaming profilu na fejsu,pa ako moze unban uz obecanje da mi se nece ponoviti.
STEAM_0:0:43668389.Inace taj ban sam dobio zbog toga sto pojedini admini ne znaju da koriste SS komandu ili Luciju.Pa sam dobio ban zbog "cita".Inace ne igram sa citom,ko mi ne veruje i ne mora.Imam steam ali ni to takodje nije neki dokaz.I da zamolio bih da ubacite demo recorder na server.
_____________________________________________________________________________
Sada druga tacka dnevnog reda:Resite vise problem sa neiskusnim adminima,Koji banuju kad god ubijes nekog kroz zid,sto oni smatraju da je nemoguce i odmah daju ban.
I vi takodje mislite da bih koristio cit a Global sam Moderator na Milfu .Inace za neupucene Milf Zajednica je trenutno najjaca CS zajednica u Srbiji.Tu ne racunam Zajecar zbog toga sto Dalton je ulozio preko 2000 eura u servere.
I da ovaj vas Veteran CS morate update.Odnosno vi ste ga izmenili sa starom instalacijom od IggI-ja medjutim Albanci su pronasli bug u V42 i svaki dan su usledili DDos napadi.Tako da skinete ponovo cs i uploadujete ga.
TO je sve od mene za sada.I da ukoliko zelite dosta bolji forum radim po povoljnim cenama od 5 eura.Na vama je da kupite domen i web hosting.
Nazad na vrh Ići dole
loO
Admin
Admin
loO


Broj poruka : 141
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30

Agent 47 :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agent 47 :)   Agent 47 :) EmptyUto Jan 10, 2012 11:15 pm

Kopiraj post u odgovarujuci folder Wink i ova poruka ce biti obrisana u roku ud 24h ...
Nazad na vrh Ići dole
http://need-competition.tk/
 
Agent 47 :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veteran Gaming :: CounterStrike 1.6 Forum :: VETERAN GAMING SERVER-
Skoči na: