Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
***********************************************
*
* Dobrodošli na forum "Veteran-Gaming" servera...
* Da bi mogli otvarati nove teme morate se registrovati...
* Drago nam je da ste posetili ovu stranicu.
*
***********************************************
Veteran Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemHOMELatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Wicked Sick aKa M!xeR Unban

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
M!xeR

M!xeR


Broj poruka : 18
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty
PočaljiNaslov: Wicked Sick aKa M!xeR Unban   Wicked Sick aKa M!xeR Unban EmptyUto Apr 05, 2011 12:38 pm

Dakle banovan negde oko 14:25h danas.
Zasto sam banovan?
Citajte ovu glupost!


Igrao se snow,ja krenuo po awp,TODIC je iza mene i valjda mu je bilo krivo sto prvi stizem po awp pa me je zbog toga 3 puta zabo nozem!! Iz cistog mira! Posle sam mu napisao "todic o" da bi se on javio i rekao "pa brate jebo te ne mogu da prodjem zbog tvog jebenog awp-a!"

Dakle lik me vredja bez razloga prvi a admin je!!!!!

Posle toga ja sam mu napisao da moze da mi se sagne i on i awp na sta men je on banovao!!

E sad,
hocu unban, hocu da se on sankcionise iz razloga sto me je prvi uvredio i zabadao nozem bez potrebe. Ali covek se zamislite nasao uvredjenim sto sam mu ja odogovorio (smatram da bi mu svako odgovorio jer ne dam da me iko vredja a pri tom sam i stariji i nisam ja prvi poceo) pa je time sto je admin (verovatno i misli da je uhvatio Boga za muda sto je admin)me banovao.

To nema smisla, i krajnje je neozbiljno!
Dakle trazim unban,da se Todic sankcionise i trazim imunitet na svoj nick da me ne bi svakakvi debili banovali.

Nikad nisam imao problema na serveru,svi su bili ok prema meni i ja prema njima i sad se on nasao pametan.
Nazad na vrh Ići dole
@rShin

@rShin


Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Beograd,Mirjevo,Opshtina Zvezdara

Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Wicked Sick aKa M!xeR Unban   Wicked Sick aKa M!xeR Unban EmptyUto Apr 12, 2011 11:05 am

Hahahaha....tachno znam o chemu se radi....ja sam vas rokno obojcu sa shotkom dok ste se gurali za snajp....imash pravo nije trebalo da te banuje....Chak je neko i pitao shto si banovan ali nisam imao vremena da to reshavam ( morao sam na posao )....Javice se neki Head admin pa ce ti sredi ( valjda) Smile

A,da,....da bi zadrzao poshtovanje admina morash ( pri ovakvim zalbama ) da pazish da ne koristish izraze "debil,kreten"itd.....
Nazad na vrh Ići dole
M!xeR

M!xeR


Broj poruka : 18
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Wicked Sick aKa M!xeR Unban   Wicked Sick aKa M!xeR Unban EmptyPon Apr 25, 2011 2:45 pm

@rShin ::
Hahahaha....tachno znam o chemu se radi....ja sam vas rokno obojcu sa shotkom dok ste se gurali za snajp....imash pravo nije trebalo da te banuje....Chak je neko i pitao shto si banovan ali nisam imao vremena da to reshavam ( morao sam na posao )....Javice se neki Head admin pa ce ti sredi ( valjda) Smile

A,da,....da bi zadrzao poshtovanje admina morash ( pri ovakvim zalbama ) da pazish da ne koristish izraze "debil,kreten"itd.....

Eto vidis nesto se navrzli na mene,samo me banuju Very Happy

Uzas a? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
prokasm
Admin
Admin
prokasm


Broj poruka : 139
Datum upisa : 04.11.2010
Godina : 46
Lokacija : Sremska Mitrovica

Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Wicked Sick aKa M!xeR Unban   Wicked Sick aKa M!xeR Unban EmptyPon Apr 25, 2011 10:59 pm


VAZNO JE DA SI MU VRATIO PSOVANJE ZA SVE NOVCE ... Evil or Very Mad a shto se tiče unbana nemogu nista da uradim dok mi ne posaljesh tvoj steam id... udji u bilo koji server i kucaj status >>> kopiraj steam i nalepi owde...

@rshin ti je već naglasio pa ću i ja... Taj rečnik ne vodi nigde... U opisu kako traziti unban piše da se ne psuje ali sobzirom da nisi kriv shvatam da si popizdeo i to napisao u afektu...

Unban DA!
Imunitet DA!- ako zloupotrebiš imunitet ostaćesh bez njega...
(nesumnjam ali moram da opomenem)
Nazad na vrh Ići dole
M!xeR

M!xeR


Broj poruka : 18
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Wicked Sick aKa M!xeR Unban   Wicked Sick aKa M!xeR Unban EmptyPon Apr 25, 2011 11:21 pm

Unbanovan sam,hvala!

Poz.

Necu vise psovati,ali bih vas zamolio da me zaobidju neki sa prozivanjima i psovanjem... Hvala..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Wicked Sick aKa M!xeR Unban   Wicked Sick aKa M!xeR Unban Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Wicked Sick aKa M!xeR Unban
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veteran Gaming :: CounterStrike 1.6 Forum :: Ban/Unban-
Skoči na: